Zaměstnavatelé

AFC Servis DC, a.s.
V současné době společnost nabízí tyto činnosti a služby: prvovýroba a zpracování dřeva; výroba obalové techniky; truhlářská výroba; zámečnické práce; stavební činnost; opravy dopravní a manipulační techniky; zajišťování pracovníků prostřednictvím vlastní Agentury práce
odkaz: www.afcservisdc.cz

Andrea Biličová
Cybicafé – kavárna, cukrárna.
odkaz: www.cybicafe.cz

České Švýcarsko, o.p.s.
České Švýcarsko o. p. s. je nestátní nezisková organizace, která se postupně od svého vzniku profiluje jako iniciátor rozvoje a ochrany přírodních i kulturních hodnot regionu České Švýcarsko.
odkaz: www.ceskesvycarsko.cz

Hotel Švýcarský dům
Hlavní činností hotelu je hostinská činnost, ubytování a služby s tímto spojené.
odkaz: www.svycarsky-dum.cz

Ing. Filip Macoun
Firma se zabývá daňovým poradenstvím, vedením účetnictví a daňové evidence, ekonomickým poradenstvím.
odkaz: www.filipmacoun.cz

Jabor pro, s.r.o.
Mezi činnosti společnosti patří: logistika a silniční motorová doprava, výroba autoplachet a příbuzných výrobků, grafické práce a digitální velkoplošný tisk.
odkaz: www.jabor.cz

Jaroslav Kolář
Hlavní činností firmy je poskytování poradenství v oblasti pojišťovnictví, investic, hypoték, penzijního připojištění a stavebního spoření. Specializace na životní, majetková a podnikatelská pojištění.

Jindřich Mikl
Firma se zabývá instalatérskými pracemi.

Mateřské centrum Bělásek
Mateřské centrum Bělásek provozuje občanské sdružení, které funguje pro potřeby žen na mateřské dovolené a jejich děti, pro děti všech věkových kategorií a vůbec pro celou rodinu. Snahou MC je vytvořit místo a podmínky pro společensko - kulturní setkávání dětí a dospělých a jejich vzdělávání.
odkaz: www.mcbelasek.cz

Mateřské centrum Sovička o.s.
Hlavním cílem naší organizace je vytvořit přátelské prostředí pro rodiny s malými dětmi, umožnit seberealizaci maminkám mimo denní povinnosti a v neposlední řadě rozšiřování znalostí nejen v péči o dítě. Svou činností a plněním předsevzatých cílů by si mateřské centrum Sovička o.s. chtělo získat dobrou pověst nejen u veřejnosti, ale i u jiných organizací a institucí.
odkaz: mcsovicka.cz

Občanské sdružení JURTA
Mezi činnosti Občanského sdružení JURTA patří:
Zajištění služeb Sociální rehabilitace a Podpora samostatného bydlení na ústecku a děčínsku. Dále provoz Ateliéru Nebočady, který sdružuje tři chráněné dílny: dílnu lité a zatáčené keramiky, prádelnu s mandlovnou a dílnu tisku a kompletace propagačních materiálů. V těchto dílnách vytváříme pracovní místa pro znevýhodněné mladé lidi a zároveň tréninková pracovní místa pro uživatele služeb.
Odkaz: www.jurta.cz
odkaz: www.jurta.cz

Pavel Hakl
Firma se zabývá hostinskou činností, provozem kantýny.

Roman Abraham, ŽELEZÁŘSTVÍ
Firma se zabývá prodejem železářského zboží a domácích potřeb, pronájmem a půjčováním věcí movitých.
odkaz: www.abraham-dc.cz

Soukromá základní škola a mateřská škola Svět
Hlavním cílem je poskytování alternativního způsobu předškolního a školního vzdělávání podle Školského zákona – s principy Montessori pedagogiky.
odkaz: www.montessoridecin.cz

Zbyněk Lopušan
Firma se zabývá realitní činností – zprostředkováním prodeje a nákupem nemovitostí.

Praemia: školení, tréninky, eu projekty, poradenství, procesy Copyright ©2012 All rights reserved
Created by UpFront